Aktualności Gimnazjum
DZIEŃ CHŁOPAKA

„Życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni.”
Marek Aureliusz

 

30 września każdego roku w krzeszowskiej szkole obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dzień, podczas którego dziewczęta dziękują swym Kolegom za wsparcie, przyjaźń, pomoc oraz wręczają symboliczne upominki i słodkie niespodzianki.            
Podsumowaniem święta w krzeszowskim gimnazjum była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

 
Samorząd Uczniowski wybrany !!!
W dniu 27.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory. Uczniowie aktywnie i licznie oddawali swoje głosy na jedną z pięciu kandydatur.
Miło nam poinformować, że to  Andrzej Dziedzic będzie reprezentantem społeczności uczniowskiej w roku szkolnym 2018/2019.

Nazywam się Andrzej Dziedzic, mam 15 lat. Jestem chłopakiem pomysłowym i aktywnym, biorę udział we wszelkich konkursach i zawodach sportowych. Moim zainteresowaniem jest piłka nożna, w którą gram juz 5 lat. Jestem piłkarzem w klubie sportowym KS Rotunda.
Moim ulubionym przedmiotem jest matematyka. Jestem uczniem, który tak jak wy lubi imprezy szkolne oraz zawody, dlatego będę starał się, żeby było ich jak najwięcej.
Jednak wszystkiego nie zrobię sam, będziecie musieli mi pomóc, wybierając mnie na przewodniczącego SU.

 
Wycieczka dla uczniów wyróżnionych

W dniu 22.06.2017 r. w przeddzień zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się wycieczka dla uczniów wyróżnionych z gimnazjum.

Więcej…
 
Uroczysty Komers klas trzecich

13 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się pierwszy poważny bal uczniów klas trzecich, który z pewnością wszyscy zapamiętają pozytywnie.
Więcej…
 
Wycieczka w Pieniny
W Dzień Dziecka pierwszoklasiści wybrali się na dwudniową wycieczkę w Pieniny. Gimnazjaliści sprawdzili swą kondycję fizyczną, wspinając się na Trzy Korony, skąd podziwiali przepiękną panoramę gór. Wędrując szlakiem, poznawali także okazy górskiej flory i fauny. Niewątpliwą atrakcją był spływ Dunajcem, spacer najpiękniejszym wąwozem Pienin - Homole oraz zamek w Niedzicy.
Więcej…
 
Świętowanie Dnia Mamy

Dzień Matki to święto obchodzone w Polsce co roku 26 maja. Ma ono na celu okazanie wszystkim mamom szacunku, miłości oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie.

Więcej…
 
Światowy Dzień bez Papierosa

Więcej…
 
Prezentacje obowiązkowych projektów edukacyjnych klas drugich

24-25 maja uczniowie klas drugich gimnazjum zaprezentowali na forum szkolnym efekty obowiązkowych projektów edukacyjnych realizowanych w bieżącym roku szkolnym.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox