Aktualności Gimnazjum
„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń…”

GIMNAZJALNE TARGI EDUKACYJNE

21 marca gimnazjaliści uczestniczyli w zorganizowanych na terenie krzeszowskiej szkoły targach edukacyjnych. Szczególnie dla trzecioklasistów, stojących przed trudnym wyborem  dalszej ścieżki edukacyjnej, spotkania z reprezentantami oraz absolwentami  szkół średnich były wyjątkowo cenne.
Przedstawiciele zaproszonych szkół: Liceum Ogólnokształcącego im. S. Czarnieckiego w Nisku, Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku, Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie, Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. W. Sikorskiego w Stalowej Woli, Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, Zespołu Szkół Licealnych im. B. Chrobrego w Leżajsku, Zespołu Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Leżajsku oraz Zespołu Szkół im. gen. W. Sikorskiego w Rudniku zaprezentowali swą ofertę edukacyjną proponowaną na najbliższy rok szkolny oraz służyli gimnazjalistom cenną radą dotyczącą trudnego wyboru przyszłego zawodu. Ponadto uczniowie otrzymywali informatory i ulotki, a także mogli porozmawiać na temat wymagań edukacyjnych, oferowanych profili klas, ale i atmosfery panującej w szkołach i wszelkich atrakcji czekających na nowych podopiecznych.
Serdecznie dziękujemy Zaproszonym Gościom za czas poświęcony naszym uczniom i zaangażowanie, z jakim wprowadzali przyszłych absolwentów krzeszowskiej szkoły w kolejny etap edukacyjny.

 
BAL ZIMOWY

W sobotę, tuż przed feriami uczniowie podsumowali I semestr wspólną zabawą na balu zimowym. 

Więcej…
 
Program eTwinning

Uczennice z klas II gimnazjum pod opieką p. Jadwigi Koguc biorą udział w międzynarodowym projekcie wymiany korespondencyjnej w ramach programu eTwinning.

Więcej…
 
Tydzień Języka Angielskiego

W dniach 22.11 -29.11.2017 r. nauczycielki języka angielskiego zorganizowały w gimnazjum Tydzień Języka Angielskiego,

Więcej…
 
Mikołaj

Więcej…
 
Wycieczka do Rzeszowa

16 listopada uczniowie klas II gimnazjum mieli okazję poznać komedię F. Vebera „Kolacja dla głupca” w Teatrze

Więcej…
 
DZIEŃ CHŁOPAKA

„Życie mężczyzny jest ufarbowane na kolor jego wyobraźni.”
Marek Aureliusz

 

30 września każdego roku w krzeszowskiej szkole obchodzony jest Dzień Chłopaka. Dzień, podczas którego dziewczęta dziękują swym Kolegom za wsparcie, przyjaźń, pomoc oraz wręczają symboliczne upominki i słodkie niespodzianki.            
Podsumowaniem święta w krzeszowskim gimnazjum była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.

 
Samorząd Uczniowski wybrany !!!
W dniu 27.09.2017 r. w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory. Uczniowie aktywnie i licznie oddawali swoje głosy na jedną z pięciu kandydatur.
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox