Aktualności Szkoła Podstawowa
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

2 października 2017 roku w Szkole Podstawowej w Krzeszowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Głosowali wszyscy uczniowie klas IV-VII. W wyniku demokratycznego głosowania wybrany został zarząd Samorządu Uczniowskiego:

Aleksandra Wołoszyn kl. VIb – przewodnicząca

Emilia Samko kl. VIb- zastępca przewodniczącej

Karolina Strojek kl. VI a

Amelia Abram kl. V

Kacper Czop kl. Via

 

Gratulujemy !!!!

 
Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Klasa pierwsza podczas pasowania na ucznia wraz z wychowawczynią
panią Małgorzatą Pintal

Klasa pierwsza z zaproszonymi przedszkolakami :)

 
Ognisko klas szóstych
28 września w piękne, słoneczne popołudnie spotkaliśmy się my – uczniowie klasy VIa i VI b razem ze swoimi wychowawczyniami – p. W. Wojtak i p. A. Szuryn na terenie Gminnego Zakładu Sportu i Rekreacji „Błękitny San” na klasowym ognisku. Pogoda dopisywała, dopisywały nam też humory. Urządziliśmy rozgrywki sportowe, mini mecz piłki nożnej, graliśmy w tenisa na korcie, rozmawialiśmy, opowiadaliśmy sobie szkolne newsy, cieszyliśmy się ostatnimi ciepłymi dniami lata. Po dawce aktywności fizycznej zjedliśmy gorące kiełbaski z chlebem. Zapewniamy, że nikt się nie nudził, był to naprawdę miło i pożytecznie spędzony czas.
 
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

05.10.2017 zawodnicy naszej szkoły wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowychSztafety dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej zajęły I miejsca. Natomiast sztafety gimnazjum - II miejsca. Wszystkie sztafety awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się już w środę 11.10.2017 w Stalowej Woli.

W zawodach brali udział następujący uczniowie:

Sztafeta dziewcząt SP: Amelia Abram, Magdalena Fusiarz, Kornelia Jaskowiak, Lena Sekulska, Magdalena Nizio, Wołoszyn Julia, Marta Bielec, Magdalena Handziak, Emilia Samko, Aleksandra Szczur, Gabriela Olak

Sztafeta dziewcząt GIM: Wiktoria Wodyńska, Weronika Ćwikła, Anna Kusz, Aleksandra Kasprzyk, Klaudia Toniak, Kamila Płachciak, Aleksandra Chmielewska, Izabela Jaskowiak, Paulina Pawelec, Wiktoria Kulińska, Klaudia Kierońska

Sztafeta chłopców SP: Żołopa Sławomir, Kulik Miłosz, Kasperek Mateusz, Szewc Bartłomiej, Żołopa Mateusz, Szczur Oskar, Kuliński Igor, Mroczek Filip, Pudełko Łukasz, Madej Kamil, Szewc Adrian

 

Sztafeta chłopców GIM: Kulczycki Grzegorz, Dziedzic Andrzej, Jasiński Adrian, Biziewski Kornel, Schiffer Norbert, Fatyga Patryk, Schiffer Dawid, Cebula Wiktor, Hammer Damian, Kotuła Piotr, Węglarz Tomasz

Gratulujemy i życzymy powodzenia !

 
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce

26.09.2017r. w Rzeszowie odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w  indywidualnych  mistrzostwach SZS w LA. Naszą szkołę i powiat reprezentowali: Magdalena Fusiarz, Miłosz Kulik, Mateusz Kasperek i Oskar Szczur. Duży sukces odniósł Miłosz Kulik, który zajął V miejsce w skoku w dal z wynikiem: 4,52 m.

Gratulujemy!

 
Powiatowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce

22.09.2017r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Zarzeczu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w indywidualnych mistrzostwach SZS w LA. Najlepszy wynik wśród dziewcząt osiągnęła Magdalena Fusiarz, która zajęła II miejsce w skoku w dal. Wśród chłopców najlepiej wypadli:Miłosz Kulik – I miejsce w skoku w dal, Mateusz Kasperek – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, Oskar Szczur – II miejsce w biegu na 1000m. Uczniowie ci awansowali do etapu wojewódzkiego.

Ponadto w zawodach uczestniczyli: Magdalena Handziak, Aleksandra Wołoszyn, Mirjana Sowa, Gabriela Olak, Wiktoria Paruch, Kornelia Jaskowiak, Sławomir Żołopa, Bartłomiej Szewc, Maciej Grzebieniak, Igor Kuliński.

Opiekunami drużyn byli Wanda Wojtak i Marian Zielonka. Gratulujemy!

 
WYCIECZKA NA ROZTOCZE

W naszej szkole uczniowie wyróżniający się w nauce i działalności na rzecz szkoły w nagrodę za swą pracę wyjeżdżają pod koniec roku szkolnego na wycieczkę. W tym roku 15 uczniów z kl. IV-VI pod opieką   p. Jolanty Konior i p. Wiolety Żołopy uczestniczyło w wycieczce na Roztocze.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Znamy wiersze J. Brzechwy dla klas I-III

Zachęcając dzieci do czytelnictwa, propagując piękną poezję dziecięcą oraz pobudzając aktywność twórczą,  w dniu 12 czerwca 2017r. odbył się konkurs recytatorski wierszy Jana Brzechwy zorganizowany przez panie M. Pintal i B. Kargol.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 22

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox