Andrzejki w naszej szkole

W czwartek 30 listopada 2017 r. zgodnie z tradycją polską dzieci i młodzież naszej szkoły bawili się na dyskotece andrzejkowej.

Klasy młodsze rozpoczęły ten dzień wróżeniem i zabawami związanymi z tym obrzędem. Klasy starsze wraz z Samorządem Uczniowskim pod opieką pani Wandy Wojtak w godzinach popołudniowych wróżyły podczas dyskoteki szkolnej.

Uczniowie klasy III A wraz z wychowawczynią -  p. T. Darmobit oraz p. A. Jaśkowską – Czop (opiekunką Samorządu Uczniowskiego) zadbali, aby nie zabrakło tego wieczoru wróżb i zabawnych przepowiedni.  Z kolei rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla bawiących się uczniów.  Magiczna atmosfera udzieliła się zarówno dzieciom ze szkoły podstawowej, jak i gimnazjalistom, którzy niechętnie kończyli tańce i zabawę, aby wrócić do domu autobusem szkolnym.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox