Powidlaki 2017

9  i 10  września 2017 r.  w Krzeszowie odbyły się  Dni Krzeszowa  zwane Powidlakami. Organizatorzy przygotowali w tym roku wiele atrakcji.

 

Można było skosztować lokalnych specjałów m. in. powideł, nalewek  czy przeróżnych ciast. Uczniowie Szkoły Podstawowej  i klas gimnazjalnych w Krzeszowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności recytatorskich i wokalnych. Pięknie śpiewały dziewczęta z zespołu „ Perłowe gwiazdki”, siostry Agata i Gabrysia Dziedzic, Milena Kwiecińska, Patrycja Węglarz, Klaudia Kopel oraz dziewczęta z gimnazjum- Ola Kruk i Klaudia Chałaj. Magda Chudy i Bartek Ryczko z kl. VII przedstawili w humorystyczny sposób sielski klimat Krzeszowa. Występy naszych młodych artystów bardzo się podobały zgromadzonej publiczności.

 

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox