ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/17

„Zamiast pożegnań niech płyną słowa,
Niech piękne będzie dziękowanie.
Za trud, za pracę, za cenne rady,
Za ziarna wiedzy, wychowanie,
Za pracy wielkie miłowanie,
Za przykład, co godnym dla innych
W naszej pamięci pozostanie.”

23 czerwca 2017 r. w naszej szkole uroczyście zakończono rok szkolny. Był to dzień szczególny, gdyż wieńczący trud dziesięciu miesięcy nauki.    
Pani dyrektor, K. Boćko, podsumowała najważniejsze wydarzenia i konkursy, wręczyła nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy dzięki swej sumiennej pracy, wzorowej postawie oraz rozwijaniu talentu znaleźli się w grupie najlepszych.   
Trzecioklasiści występem artystycznym i kwiatami żegnali wychowawców, nauczycieli oraz uczniów. Ze łzami opuszczali mury gimnazjum, w którym spędzili trzy piękne lata, pełne wzlotów i upadków, radości i smutków. Także uczniowie klas drugich pożegnali swe starsze koleżanki i kolegów, wśród których znalazła się uczennica z najwyższą średnią w szkole – Aleksandra Pintal, najlepsi szkolni sportowcy: Magdalena Igras i Maciej Klekacz oraz uczennice rozwijające swe pasje artystyczne i reprezentujące naszą szkołę podczas uroczystości lokalnych: Wiktoria Mucha i Marlena Szczębara.  
Był to także niezwykły dzień dla p. Danuty Gaweł i p. Leszka Łebko, kończących pracę w Zespole Szkół w Krzeszowie. Pani dyrektor - K. Boćko, p. dyrektor - M. Siek oraz zaproszeni goście: Wójt gminy Krzeszów – S. Nowakowski, Przewodniczący Rady Gminy – Z. Bąk oraz przedstawicielka ZNP – p. M. Bieńkowska dziękowali odchodzącym nauczycielom za zaangażowanie w pracę na rzecz Zespołu Szkół w Krzeszowie, za wytrwałość w niesieniu daru nauki oraz zasiewanie w sercach młodych ludzi dobra, prawdy i piękna. 
Na zakończenie uroczystości pani dyrektor życzyła uczniom udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

 

 

 

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox