Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

30 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje XL edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Udział w nim wzięło 31 uczniów z PSP w Bystrem, SP w Krzeszowie i Gimnazjum w Krzeszowie.

Uczniowie zmagali się z pytaniami opracowanymi przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nisku, którą reprezentował mł.bryg. Wiesław Janda.

W kategorii szkół podstawowych zwyciężył Marcin Femiak (PSP w Bystrem). Drugie miejsce zajęła Jagoda Sałek (PSP w Bystrem), a trzecie miejsce zajął Miłosz Kulik z ZS w Krzeszowie (opiekun: Maria Kruk).

Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się Przemysław Popowicz. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Kruk, a trzecie - Damian Hammer (opiekun: Marian Zielonka). Zwycięzcy reprezentować będą naszą gminę w eliminacjach na szczeblu powiatowym. Zdobywcy czołowych miejsc w obu kategoriach otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Krzeszowie oraz ZS w Krzeszowie.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox