Zajęcia pozalekcyjne

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

w roku szkolnym 2018/2019

Szkoła Podstawowa w Krzeszowie

* Dla ucznia zdolnego

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nauczyciel

Kółko biblijno-liturgiczne VIII czwartek 1440-1525
Andrzej Łopocki
Kółko języka angielskiego dla ucznia zdolnego
VIII
poniedziałek 1345-1430
Iwona Hasiak
Kółko matematyczne VI - VIII
wtorek



710-755

Danuta Reichert

* Dla ucznia słabego

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nauczyciel

Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznej i matematycznej

III

wtorek

1255-1340

Beata Kargol

Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznej i matematycznej II
wtotek

1255-1340

Małgorzata Pintal

Zajęcia wyrównawcze z edukacji polonistycznej i matematycznej

I
środa

1255-1340


Anna Pawęzka
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki
V-VII poniedziałek (kl. VIII)
środa (kl. VII)
czwartek
(kl. VI)

710-755

Danuta Reichert
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego VI-VIII poniedziałek
710-755
Jolanta Konior
Zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z języka polskiego Vb środa
1345-1430
Młynarska Paulina
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Vab poniedziałek
wtorek
(co drugi tydzień)

1255-1340

710-755
Anna Waliłko
Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego Va wtorek 1345-1430
Katarzyna Andrasik

* Dla zainteresowanych

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nauczyciel

Kółko biblijne
Vab poniedziałek 1255-1340
Stanisława Harasiuk
Konsultacje z historii/Koło historyczne
VII-VIII
środa
710-755 Anna Szuryn
Konsultacje z przyrody i biologii
IV-VII poniedziałek 1345-1430
Katarzyna Pokora
Moja karta rowerowa
IV środa
1345-1430
Maria Kruk
Konsultacje z geografii V,
VII,
VIII
czwartek 1345-1430
Ewa Szałęga
SKS dziewcząt/ zajęcia akrobatyczne
VI-VII
poniedziałek
czwartek
1345-1430
Wanda Wojtak
Kółko fizyczne
VIII środa
(co drugi tydzień)
1345-1430
Anna Jaśkowska - Czop
Język niemiecki od podstaw
V środa
(raz w miesiącu 3 godz.)
1430-1700
Magdalena Skotnicka
Zajęcia plastyczne III środa

1200-1345

Danuta Łokaj
Konsultacje z chemii VII, VIII środa 1435-1520 Ewa Wojtowicz
SKS chłopców/zajęcia z doradztwa zawodowego VII, VIII poniedziałek
czwartek
1345-1430
Marian Zielonka


*Dla ucznia o specjalnych potrzebach edukacyjnych

Nazwa zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nauczyciel

Zajęcia logopedyczne I, III, VIII środa 1200-1500 Maczuga Marzena
Świetlica
I - VI poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

700-755
1200-1500
Stanisława Harasiuk
Maria Kruk
Agnieszka Fusiarz
Katarzyna Andrasik
Magdalena skotnicka
Wanda Wojtak
Konsultacje z uczniami sprawiającymi problemy wychowawcze i dydaktyczne
I - VIII czwartek

1255-1340


Agnieszka Fusiarz
 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox