„Poloneza czas zacząć!” KOMERS

12 czerwca uczniowie klas III gimnazjum oraz VIII klasy Szkoły Podstawowej w Krzeszowie w radosnej i tanecznej atmosferze podsumowali swój kilkuletni pobyt w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor, kierując ciepłe słowa do uczniów zamykających bardzo ważny okres swego młodego życia. Glos zabrała także przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Magdalena Hasiak, która podziękowała p. dyrektor – K. Boćko, wychowawcom – p. A. Jaśkowskiej – Czop, p. H. Kuryś i p. D. Reichert oraz rodzicom za możliwość spotkania się na tak ważnym dla gimnazjalistów i ósmoklasistów balu. Dzięki zaangażowaniu p. W. Wojtak gimnazjaliści tego dnia mogli pochwalić się przed zebranymi swoimi umiejętnościami tanecznymi i zaprezentowali pięknego poloneza. Tego wieczoru nasi uczniowie nie usłyszeli dzwonka, ale dojrzalsi, bogatsi w wiedzę, przygotowani do trudnej drogi życiowej ostatni raz wesoło bawili się z koleżankami i kolegami we wspólnym gronie świadomi tego, że za kilka dni opuszczą mury naszej szkoły i udadzą się w dalszą drogę ich życia.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox