„Dzisiaj w Betlejem…” - spotkania wigilijne w Szkole Podstawowej w Krzeszowie

W ostatnim tydzień nauki przed przerwą świąteczną w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie wraz ze swymi wychowawcami (przy dużym wsparciu i zaangażowaniu rodziców) spędzali chwile we wspólnym gronie przy klasowym, wigilijnym stole, wśród świątecznych dekoracji i dźwięków kolęd. W czwartek. J. Kargol, p. H. Kuryś i ks. A. Łopocki przygotowali z uczniami bożonarodzeniowy występ artystyczny, który wprowadził wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt, zaś pani dyrektor – K. Boćko – złożyła wszystkim, zarówno uczniom, jak i pracownikom, najszczersze życzenia.

 

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox