Zespół Szkół w Krzeszowie - Strona główna - Aktualności ZS
XXIV Lekkoatletyczny Memoriał im. Bronisława Gancarza w Rudniku nad Sanem

28.09.2017 r. w Rudniku nad Sanem odbył się XXIV Lekkoatletyczny Memoriał im. Bronisława Gancarza. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w składzie:

Więcej…
 
SPOTKANIE Z AUTORKĄ KSIĄŻKI „WYSPA X”- MARIĄ KRASOWSKĄ

10 października uczniowie naszej szkoły z klas IV-VII i klas gimnazjalnych wzięli udział w spotkaniu  autorskim z pisarką- dwudziestoletnią  Marią Krasowską, autorką książki „ Wyspa X".  Spotkanie odbyło się w sali kinowej GOK w Krzeszowie.

Więcej…
 
Dzień Papieski

W czwartek 5 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzeszowie pod opieką p. J. Kargol oraz ks. A. Łopockiego przygotowali uroczysty apel poświecony wielkiemu Polakowi – Św. Janowi Pawłowi II.

Więcej…
 
Kreatywni nauczyciele - kreatywna szkoła


Miło nam poinformować, iż projekt „Kreatywni nauczyciele Zespołu Szkół w Krzeszowie wspierają wszechstronny rozwój uczniów”  został zatwierdzony do realizacji z listy rezerwowej Programu Erasmus+ sektora Edukacja szkolna i otrzymał dofinansowanie z projektu „Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 24719,00 EURO tj. 106452,37 PLN.

Głównym  celem projektu jest wspieranie kreatywności nauczycieli  i uczniów poprzez realizację mobilności oraz wprowadzanie innowacyjnych metod nauczania ukierunkowanych na sukces absolwenta szkoły podstawowej w Krzeszowie.


Projekt  "Kreatywni nauczyciele Zespołu Szkół w Krzeszowie wspierają wszechstronny rozwój uczniów" skierowany jest do 9 - osobowej grupy nauczycieli, którzy chcą podnosić swoje kompetencję zawodowe, ucząc się  języka angielskiego i  propagując ideę uczenia się przez całe życie.  Zdobytą wiedzę  i umiejętności wykorzystają w pracy z uczniami, stwarzając im optymalne warunki do nauki i  wszechstronnego rozwoju. Kompetencje nabyte  przez pracowników w trakcie zagranicznych mobilności pozwolą na wdrożenie innowacyjnych  rozwiązań  z wykorzystaniem współpracy międzynarodowej i podniesienie jakości pracy szkoły.

 
Powidlaki 2017

9  i 10  września 2017 r.  w Krzeszowie odbyły się  Dni Krzeszowa  zwane Powidlakami. Organizatorzy przygotowali w tym roku wiele atrakcji.

 

Więcej…
 
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W poniedziałek 4 września 2017 r. uczniowie pożegnali słoneczne wakacje i wrócili w szkolne mury. Uroczystymi przemówieniami i serdecznymi życzeniami sukcesów w nauce powitali  ich zaproszeni goście: p. S. Nowakowski – Wójt gminy Krzeszów, p. Z. Bąk - Przewodniczący Rady Gminy oraz p. W. Pacoń i p. A. Olszówka – Przewodniczące Rady Rodziców.

 

 

Więcej…
 
Informacja dotycząca rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzeszowie podaje informacje dotyczące inauguracji nowego roku szkolnego w dniu 04.09.2017 r.

Więcej…
 
Projekt E-Mocni: bezpłatne szkolenia dla dorosłych

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 29

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox