Zespół Szkół w Krzeszowie - Strona główna - Aktualności ZS
Zarządzenie Nr 3 / 2016 Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 29 stycznia 2016 r

Więcej…
 
Zarządzenie Nr 109/2016 Wójta Gminy Krzeszów z dnia 01 lutego 2016 r

Więcej…
 
Informacja w sprawie rekolekcji wielkopostnych dla uczniów
Wyciąg z Zarządzenia Nr 3/2016 Dyrektora Zespołu Szkół w Krzeszowie z dnia 10 lutego 2016 r. w sprawie organizacji rekolekcji wielkopostnych dla uczniów Zespołu szkół w Krzeszowie.
Więcej…
 
Ofera zajęć dla uczniów ZS w Krzeszowie w czasie ferii zimowych
Dyrektor Zespołu Szkół w Krzeszowie informuje uczniów i rodziców, że w zakładce Aktualności Szkoły Podstawowej i Aktualności Gimnazjum znajdują się szczegółowe harmonogramy zajęć dla uczniów w okresie ferii zimowych.
 
Tłusty czwartek
Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.
Więcej…
 
Wielka Orkiestra w Krzeszowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz szósty zagrała w Zespole Szkół w Krzeszowie.

10 stycznia 2016 r. już od wczesnych godzin porannych 25 wolontariuszy pod opieką 9 nauczycieli kwestowało w: Krzeszowie, Bystrem, Kulnie, Hucisku, Jasienniku Starym i Tarnogórze. Mieszkańcy, co dało się zauważyć, w tym roku okazali jeszcze większe serce i wrzucali hojniejsze datki do puszek wolontariuszy.

Więcej…
 
Uczniowie z kolędą.
W dniu 6 stycznia 2016 r. uczniowie zespołu szkół kolędowali w Krzeszowie
i Koziarni.

W czasie spotkania opłatkowego Koła Emerytów i Rencistów, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie uczniowie gimnazjum zaprezentowali część artystyczną.
W prezentowanym montażu słowno-muzycznym nie zabrakło noworocznych życzeń, tradycyjnych kolęd, słów życzliwości i uznania dla tych "mądrzejszych życiowo".
Takie spotkanie to dla młodzieży  dobra lekcja szacunku i otwartości wobec osób starszych.
Więcej…
 
24. Finał WOŚP w Zespole Szkół w Krzeszowie

W niedzielę, 10 stycznia 2016 r. o godzinie 17.00 na sali   gimnastycznej w Zespole Szkół w Krzeszowie - Gimnazjum w Krzeszowie odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pragniemy poinformować, że Zespół Szkół w Krzeszowie już po raz szósty włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas 24. Finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.


Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 29

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox