Zespół Szkół w Krzeszowie - Strona główna - Aktualności ZS
Tłusty czwartek
Staropolskie przysłowie mówi: Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.
Więcej…
 
Wielka Orkiestra w Krzeszowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz szósty zagrała w Zespole Szkół w Krzeszowie.

10 stycznia 2016 r. już od wczesnych godzin porannych 25 wolontariuszy pod opieką 9 nauczycieli kwestowało w: Krzeszowie, Bystrem, Kulnie, Hucisku, Jasienniku Starym i Tarnogórze. Mieszkańcy, co dało się zauważyć, w tym roku okazali jeszcze większe serce i wrzucali hojniejsze datki do puszek wolontariuszy.

Więcej…
 
Uczniowie z kolędą.
W dniu 6 stycznia 2016 r. uczniowie zespołu szkół kolędowali w Krzeszowie
i Koziarni.

W czasie spotkania opłatkowego Koła Emerytów i Rencistów, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzeszowie uczniowie gimnazjum zaprezentowali część artystyczną.
W prezentowanym montażu słowno-muzycznym nie zabrakło noworocznych życzeń, tradycyjnych kolęd, słów życzliwości i uznania dla tych "mądrzejszych życiowo".
Takie spotkanie to dla młodzieży  dobra lekcja szacunku i otwartości wobec osób starszych.
Więcej…
 
24. Finał WOŚP w Zespole Szkół w Krzeszowie

W niedzielę, 10 stycznia 2016 r. o godzinie 17.00 na sali   gimnastycznej w Zespole Szkół w Krzeszowie - Gimnazjum w Krzeszowie odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pragniemy poinformować, że Zespół Szkół w Krzeszowie już po raz szósty włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zebrane podczas 24. Finału WOŚP przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.


Więcej…
 
Świąteczne życzenia
Więcej…
 
Spotkanie wigilijne w ZS w Krzeszowie

Rozbrzmiewające melodie kolęd, bożonarodzeniowe dekoracje oraz występy artystyczne wprowadziły dzieci ze szkoły podstawowej, młodzież gimnazjalną oraz nauczycieli  w magiczny świat zbliżających się świąt.

Więcej…
 
Festiwal Nauki w Rzeszowie
W dniach 9 -10 grudnia 2015 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Festiwalu Nauki zorganizowanym na terenie Politechniki Rzeszowskiej przez Fundację Wspierania Edukacji działającą przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza” w Rzeszowie.
Szczegółowe relacje z wyjazdów znajdują się w aktualnościach poszczególnych szkół.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisami.
 
Dzień Pluszowego Misia
30 listopada 2015 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Akcje przygotowali i przeprowadzili  uczniowie klasy II B wspierani przez rodziców i  pod opieką wychowawczyni. Był kiermasz ciast i ciasteczek, aby pomóc chorej Julce Niemczyk oraz głośne czytanie „Kubusia Puchatka” uczniom szkoły podstawowej. Podczas kiermaszu udało się zebrać kwotę 643,02 zł.
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 26

Zespół Szkół w Krzeszowie
Ul. Ulanowska 7
37-418, Krzeszów
tel./fax : (15) 8798315

www.zskrzeszow.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Do oglądania strony polecamy przeglądarkę Mozilla Firefox